I Thisted er etape I af projektet Udvidelse af Sydhavnen blevet afholdt. Om godt 1 år kommer entreprenøren tilbage og udfører den 2. og sidste etape.
Hos A1 Consult får du adgang til nogle af landets skarpeste kompetencer inden for havne- og vandbygning – vi bliver en del af dit projekt via tæt dialog og personlig kontakt, og vi slipper ikke, før opgaven er løst.
A1 Consult A/S
Stieg Larssons Alle 11, 8920 Randers NV
Tlf: 86 41 84 10
E-mail: info@a1consult.dk
CVR: 30495918
A1 Consult A/S
Stieg Larssons Alle 11, 8920 Randers NV
Tlf 86 41 84 10
E-mail info@a1consult.dk
CVR 30495918
I lavtliggende områder · I byen · Ved havnen · Ved kysten Hvilket område ønsker du at beskytte og hvorfor? Hvordan skal I kunne bruge området, når der
Vi er glade for at kunne dele at @Sara er startet hos A1 – nu som færdiguddannet ingeniør. I 2023 havde vi glæden af at
Vi er stolte af at dele en inspirerende opdatering fra en af vores dygtige medarbejdere, Henrik Mann-Christensen 🙂 Vi værdsætter muligheden for at engagere os
Copyright A1 Consult A/S